Tumblr Sözler

Tumblr ile ilgili Sözler Tumblr ile ilgili en güzel sözler, Tumblr ile ilgili en güzel mesajlar


Üzülme değmez sözünü duymaktan sıkıldım. Değmeyenlere zaten üzülmem. Üzüldüğüm şey; Değmeyenlere… Yüreğimin değmiş olması.Sonra ne mi oldu?Yanımızdaki insan sayısı bir eldeki parmak sayısını geçmedi.Ne kadar boş insan tanımışız onu öğrendik.Başka da bişey olmadı


Etiketler


Biz kendi ayağımıza takılıp düşen adamlarız sen bize çalım atmaktan bahsediyorsun.Son 3 senem şu şekilde geçti: Hadi inşallah, nasip ya, kısmet bu işler, hayırlısı bakalım, vardır bi hayır.


Etiketler


Dünyanın en güzel elleri, saçlarımın arasında dolaştı.


Etiketler


Kendini akıllı sanan insanlara çok üzülüyorum.. Düşünsene gerizekalısın ve bundan haberin yok.


Etiketler


Beni de çok sevdiklerini söylediler fakat hiç hissetmedim biliyor musunuz?


Etiketler


2 dk haber alamayınca meraktan çatlayan insanlar olsun hayatınızda 5 saat sonra yazdığında hiçbir şey yokmuş gibi davrananlar değil.


Etiketler


Sürekli gülen insanlar, zamanında ya çok kırılmışlardır. Ya da birilerine olan inançlarını, yitirmeye zorlanmışlardır.


Etiketler


Yaşım ilerledikçe hiç bişeye tahammülüm kalmıyor ya eskiden umursamadığım şeyler o kadar gözüme batıyor ki anında sil geçBeklemek, şimdi hiç duymayan birine, dünyanın en güzel şarkısını söylemek kadar anlamsız.İç sesinle konuşmalar ve hesaplaşmalar sonucu uyuyakalmak, uyandığında da kaldığın yerden devam etmek. Delirmeye çeyrek var, güzel.


Etiketler


Dakikalarca yüzünü izleyip iç geçirdiğiniz andan daha güzel bir an yok bence. Her iç çekiş, bir şiir mısrasının altını çizmek gibi.


Etiketler


hiçbir arkadaşıma gönderdiği ses kaydını halka açık ortamda dinleyecek kadar güvenmiyorumBu işin sonu yangın, lâkin ben çoktan kül oldum. Seni sevmekten korkmayışım bu yüzden..Keşke birini özlediğimiz zaman o kişiye bildirim gitse falan.


Etiketler


Bir gün uyanıyorsun. Bir bakıyorsun yangın yeri olan yerin buz tutmuş. Buz gibi bir insansın artık o sabahtan sonra.


Etiketler


Seni hiç sevmeyen birini sevmek, zor. Ama seni daha önce sevdiğini söyleyipte şuan nasıl olduğunu merak etmeyen birini sevmek, çok zor.


Etiketler


Bir mesajıyla bütün gününü mutlu geçirmeni sağlayan insan olmalı hayatında. Bütün gün mesajını beklediğin değil.


Etiketler


Bazı şeyler söylenmez. Utanmakla ya da korkmakla alakası yoktur bunun. Bazen; kelimeler bazı anlamlara gelmez.


Etiketler


Aynısını yapınca değil daha kötüsünü yapınca ödeşmiş hissediyorum.


Etiketler


Sevmek güzel mesele. Asıl güzel olan böyle bir dünyada seni böylesine güzel sevebilmek, sevmeye devam etmek. Dünyayı güzelleştirmek.


Etiketler


'Olur da bir gün her şey kötüye giderse; ben yine de senin kalbinin güzelliğinden şüphe duymam' diyen biri olmalı hayatımızda.


Etiketler


Soğuduğum insandan öyle bi soğuyorum ki ismini bile hafızamdan kazıyorum önümde ateşe atlasa dur yapma demem niye diyim.Sevgili falan değil de, güzel anılar biriktirdiğin,eğlendiğin, ortak hayaller kurduğun insan lazım esasında bence.Birini anlamak için söylediklerinden çok sustuklarını dinleyin. Çünkü insan, söylediklerinden çok sustuklarında gizlidir.


Etiketler


İç sesinle konuşmalar ve hesaplaşmalar sonucu uyuyakalmak, uyandığında da kaldığın yerden devam etmek. Delirmeye çeyrek var, güzel.


Etiketler


Net ol net. Bir şey ya vardır ya yoktur. Arada kalmak, gri cevaplar almak en nefret ettiğim olay. Ya evettir ya hayır. Ya beyaz ya siyah.


Etiketler


Damarıma bastıktan sonra sakin olmamı bekleyecek kadar salak, sakin olamadıktan sonra sizi kırmayacağımı bekleyecek kadar mal olmayın.


Etiketler


Valla kimse kusura bakmasın dilek ve şikayet kutusu muyum ben niye eleştiriye açık olayım fikriniz varsa gidip bir köşede geçmesini bekleyin


Etiketler


Oturalım bir gecenin karşısına sarılmaya gerek yok. Geç karşıma neden 'biz' olamadık anlat.konuşmadığımız zamanlarda bile hangi işlerle meşgul olduğunu bilebilecek kadar girebilmişim hayatına, ne büyük mutluluk


Etiketler