Tebrik Mesajları


Hak edilmiş başarılar için söylenecek tek söz vardır. Tebrik ederim ve bir temenni başarılarının devamını dilerim.Okul yıllarında hedeflediğin noktaya gelebilmen bizleri çok sevindiriyor. Umarım durmak diye bir şey bilmez bu başarılarını devam ettirirsin.Bir insan bir iş yapabiliyorsa, bütün insanlar o işi yapabilir. Üşenme, vazgeçme, erteleme.. Başarı ben başaracağım diyenlerindir. Güzellikler hep sizinle olsun.Hiç kimse, başarı merdivenine elleri cebinde tırmanmamıştır.Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçleri yaşayabilmek için ve en önemlisi birbirinizi hep sevebilmek için bolca zamanınız olmasını diliyorum. Bir bütün olmak için birleşen elleriniz ve sevgiyle bakan gözleriniz birbirinizden hiç ayrılmasın! Mutluluklar..Aptal insan ıvır zıvır konularla uğraşır. Kısa zamanda onları bile beceremeyip vazgeçer. Yüce insansa zorlu işlere atılır ve azimle çalışarak bunların üstesinden gelir. Yeni hayatında başarılar. :)Evlilik sonsuzluk yolunda ilk adımı atmaktır. Mutluluğunuz daim olsun, sevginiz sonsuza dek sürsün.Aramızdan ayrıldığın için üzgünüz; ama dünyanın sana ihtiyacı var. Yeni iş hayatında başarılar dilerimHer gününüzü her an bitecekmişcesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum. Ömür boyu mutluluklar..Bilgi ve tecrübelerini gelecek nesillere aktarma zamanı geldi demek. Ne çabuk geçiyor yıllar, mutluluklar.Kalk düştüğün yerden, bir nefes al derinden, sil intikam ve nefretini. Yürü, hep ileri yürü. Alnın açık, yüreğin pak olsun. Hırsını düştüğün yere bırak. Şimdiden başardın bile bak!Bu mutlu gününüzde yanınızda olamadığımız için gerçekten çok üzgünüz. Ama düğününüzde kendimizi affettireceğiz. Mutluluklar ve sevgiler...Birlikteliğinizin her günü, bugünkü gibi sevgi, mutluluk ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep yürekten bağlı kalın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.Bugüne kısmet yarın nasip olması dileğiyle.Kepler atıldı, yağlar eridi. Eğlence full time devam sanma, yarın iş başı! Tebrikler.Mezun olmak her şeyin bittiği anlamına gelmez. Bu sadece bir başlangıç, bunu sakın unutma ama bu günün tadını doyasıya çıkart.Terfi olacağın günleri sabırsızlıkla bekleyen sevdiklerini, mutlu ettin. Seni çok seviyoruz. Tebrikler hayatım.Hak ettiklerinin şans değil emeklerinin karşılığı olduğunu unutma, yeni iş hayatında başarılar dilerim.Bir aşk gülümsemeyle başlar, öpücükle devam eder ve bir nikahla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, aşkınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!Bugün sünnet oldu yarın pilavını yeriz.


Etiketler


Mutluluk ve neşe huzur getirsin, müminlerden nasip olarak hayırlarda bulunsun.


Etiketler


Sünnetiniz hayırlara vesile olması dileğiyle.Karı kocalıktan, anne babalığa terfinize vesile olan yeni bebeğimizi kutlarım.


Etiketler


Yeni mucizenin hayatınıza sevgi ve mutluluklar getirmesini temenni ederim."Nikahtan önce bulutlarda uçanlar nikahtan sonra paraşütsüz yere inerler" derler; ama siz birbirinizi ömür boyu kollayın. TEBRİKLER!Hayattan mezun olana kadar, bugün senin hatıralarında hep olsun. Her istediğin gerçek olsun. Tebrikler dostum!Bugün sünnet oldu, yarın ise herkese hayırlı bir evlat olacaktır.


Etiketler


Oğlunu sünnete erdi, Allah muradına erdirsin.Küçük ufaklık sonunda erkek adam oldu güzel günler geçirmesi dileğiyle.İnsanı büyük yapan kendi azmi ve sabrıdır. Yeni görevinizde başarılar dileriz.Güneş hep önünde yolunu aydınlatsın. Yeni işinde çok çok başarılı olmanı dilerim.Bak, sadece nişanlamışsın. Hala kurtuluşun var,etme eyleme yol yakınken.. Kutlarım canım herşey gönlünce olsunAilenizin bu mutlu yolculuğuna katılan yeni yol arkadaşınızı tebrik ederim.Bugün sünneti oluyorsa, yarın mürüvveti olur inşallah.Tebrikler damat olacağı günü birlikte görmemiz dileğiyle.


Etiketler