19 Mayıs Mesajları, 19 Mayıs Sözleri

Türk Milleti'nin kurtuluşunun miladı olarak kabul edilen 19 Mayıs 1919 ve Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk'ün gençliğe armağan ettiği Gençlik ve Spor Bayramının anlam ve önemini vurgulayan mesajları burada bulabilirsiniz


VATANINM VATANIM TOPRAKTA KANLARIM TEYZELER ODADA MERMİ AZIK HAZIRLAMAKTA ÇOCUKLAR KORKMAKTA ÇOCUKLARDAN GÖZYAŞI VATANIMIZDAN İSE KANLAR AKMAKTA(ÇAĞLAR DÜNYA)


Etiketler

Hiçbir İnsan evlatı Ölümsüz veya yenilmez degildir.
Recep Akca


Etiketler

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün, 19 Mayıs 1919'da Samsun'da başlattığı ulusal kurtuluş mücadelesi kutlu olsun !Bu ülkeyi kimse yıkamaz biz 'Mehmetiz' biz 'Mehmetçiğiz' bir defa doğar bin defa ölürüz. Vatan sağolsun!Bir kişiye ikince bir şans verirsen aynı hatayı tekrar yapmasına izin verirsin.!
Recep Akca


Etiketler

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı heyecanını bir kez daha hep birlikte yaşayacağız19 Mayıs ulusal egemenliğin başlangıç günüdür.hiçbir zaman çirkinligimden taviz vermem yani tipsizligimden..!
Recep Akca


Etiketler

birini sevdim kamyon çarptı kafamı bozma senide severim


Etiketler

hatırlatıgın gunalrin sızı nın lgında dedgil sızdıgmılan degem


Etiketler

Kurtuluş Savaşımızın Büyük Önderi Atatürk’ün kurtuluş mücadelesinin bir meşalesi olarak; Samsun ’a çıkışının yıl dönümünü kutladığımız bugün, "Türk Ulusunun Gençlerine”, Büyük Önder Atatürk tarafından bayram olarak armağan edilmesi onlara verdiği değerin ayrı bir göstergesidir.