Kutlama Mesajları, Kutlama Sözleri

Gülümsemeler eşliğinde ellerin uzandığı, insanı mutlu eden o önemli günler için sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz en etkili, anlamlı, duygusal, romantik, sevgi dolu mesajları, sözleri, yazıları burada sizler için derledik


Thanks for your thoguhts. It\'s helped me a lot :)


Etiketler

Seni ne zamandır bekliyorduk, aramıza hoşgeldin fıstık.Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz. Daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle.Süper anne en güzel bebek senin bebeğin olduğunu biliyorsun dimi?Selam Bebek! Nasılmış dışarısı beklediğin gibi değil, dimi? Biz alıştık sende alışırsın.Aramıza hoşgeldin miniğimHoş geldin! Sen şimdi uykulusundur, hadi bakalım yatağına, iyi uykular tatlı mı tatlı rüyalar.Gözlerini dünyamıza ilk kez açan bebeğinize Allah'tan uzun ömür, siz değerli ana ve babasına hayırlı bir evlat olmasını niyaz ederim.Yeni dünyalıya merhaba!Bugün, yarın ve sonsuza dek kendim kadar sevmeye devam edeceğim. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!herkese bol eğlenceli,mutlu, huzurlu bir haftasonu diliyorum. sevgiyle kalın.


Etiketler

Ailemizin son ve yeni üyesine dünyamıza hoş geldin diyor size ve ailemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.Yeni anne ve babaya mutluluklar dileriz..