Kurban Bayramı Mesajları, Kurban Bayramı Sözleri

İslam dininin en önemli iki bayramından biri olan Kurban Bayramında sevdiklerinizle paylaşmak istediğiniz en anlaml, güzel mesajları, tebrik sözlerini, mesajlarını, yazılarını burada bulabilirsiniz


Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun , Yüreğiniz coşsun. Kurban bayramınız hayırlara vesile olsun..allah gücü yetene kurban kessin demiş güçsüze değildir.


Etiketler

Herşeye kadir olan yüce Allah bizleri,doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın.Hayırlı ve bereketli kurban bayramları dileğiyle.İyi bayramlarherkesin kurban bayramı kutlu olsun ve nice mutlu bayramlara...


Etiketler

bayram gelir ellere sevgi verir dillere ver öpeyim elini elin girsin cebine.Birlik ve beraberliğimizi , kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz bu mübarek kurban bayramınızı tebrik eder mutluluklar dilerim..Allah cümlemize kazasız belasız bir kurban bayramı nasip etsin..her zaman kurban bayramı olsa da böylece kuzular ineaoklar kesilmese değil mi?


Etiketler

Balkondan atlarım bayramınızı kutlarım.Kurban bayramınız kutlu olsun.Kurban bayramınız mübarek olsun nice bayramlar cocukların yüzü güldü :))


Etiketler

hepinizin kurban bayramı kutlu olsun


Etiketler

kurban bayramınız mübarek olsunnnn :) :) :)


Etiketler

Allah önümüzdeki sene de kesmeyi nasip etsin.Kurban bayramınız mübarek olsun..kurban ibrahim aleyisselamın sünnetidir


Etiketler

sadece bakmak yetmez bazen tıklayıp izlemek gerekir


Etiketler

yürek ile ilgili atasözü çabuk cevap verin ödevim var


Etiketler