Kısa Anlamlı Sözler, Kısa Anlamlı Mesajlar

Kısa Anlamlı Sözler,en yeni anlamlı sözler, en güzel anlamlı sözler,Anlamlı Mesajlar 2015, Kısa Anlamlı Mesajlar, Anlamlı Mesajlar Facebook 2016, Anlamlı Sözler twitter, kısa anlamlı sözler 2016, kısa ve anlamlı sözler 2016, kısa anlamlı mesajlar 2016 hakkında ilgi ile hazırlanmış en güzel, kısa, anlamlı,en iyi, yeni ve güncel içerikleri sayfamızda bulabilirsiniz. Bazen bir çok cümleye ihtiyacımız olmadan kısa ama derin anlamlar içeren sözler ile sevdiklerimize ulaşabilmek isteriz. İşte size harika bir sayfa daha: En güzel, anlamlı, özlü ve düşündürücü 'Kısa Anlamlı Sözler' ile karşınızdayız. Kısa Anlamlı Sözler,en yeni anlamlı sözler, en güzel anlamlı sözler,Anlamlı Mesajlar 2015, Anlamlı Mesaj, Kısa Anlamlı Mesajlar, Anlamlı Mesajlar Facebook 2015, Anlamlı Sözler twitter,kısa anlamlı sözler 2015,kısa ve anlamlı sözler 2015,kısa anlamlı mesajlar 2015 hakkında ilgi ile hazırlanmış en güzel, kısa, anlamlı,en iyi, yeni ve güncel içerikleri sayfamızda bulabilirsiniz.Bazen bir çok cümleye ihtiyacımız olmadan kısa ama derin anlamlar içeren sözler ile sevdiklerimize ulaşabilmek isteriz. İşte size harika bir sayfa daha: En güzel, anlamlı, özlü ve düşündürücü 'Kısa Anlamlı Sözler' ile karşınızdayız.


UNUTMA UNUTULANLAR UNUTANLARI ASLA UNUTMAZLAR:(Seven sever, sevmeyen yol alır gider. Benim dünyam her türlü döner canım.Sev ama YÜREKTEN olsun Gel ama EBEDİ olsun Gidersen benide götür gittiğimiz yer kara toprak olsun:(unuttum demiştin ama unuttum demek bile bazen hatırlamaktır bunu hiç bir zaman unutmaHayatta umduğunla değiil bulduğunla Yetin (Anonim )SEVGİYİ KİTAPLARDA DEĞİL GÖZLERDE ARA.Bir nokta menfaat için virgül gibi eğilme.Sapla Hançeri Kalbime Gömleğim Kana bulansın Ama Ne Olur Fazla Derinlere inme çünkü orda sen varsınTüm dünya için sadece 1 kişi olabilirsin fakat bazıları için sen bir Dünyasın !bakmayla aşık olunsaydı öküz trene aşık olurduSükunet, bir aptala verilecek en en iyi cevaptır.Deli Bir YAĞMUR Olsam Seni Yağdığım Yerler Kadar Severdim,Deli Bir Rüzgar Olsam Seni Estiğim Yerler Kadar Severdim Ama Sadece Deliyim Ve Seni Aldığım Her Nefes Kadar çok SeviyorumGÖREN GÖZ UNUTMAZ. SEVEN YÜREK BIRAKMAZ.AKIL BU İŞE KARIŞMAZ.BU SÖZ OLMADI BAŞTAN YAZ.HER GüNüN BİR YARINI HER YARININ BİR GÜNÜ VARDIR!bilmediklerimi ayağımın altına alsaydım başım göğe ererdiBir Kadın İstanbul gibi olmalı fethi zor Fatihi tekBENİ ÇÖZMEK ZORDUR; ÇÖZENİ BULMAK DAHA ZORDURHayatında hiç pişman olma. Pişman olacaksan ya yapma yada yaşama.geçici heves değil hak edene nefes olurumDÜNYANIN EN GÜZEL GÜLÜNÜ SANA VERMEK İSTERDİM AMA SENİ SANA VEREMEM Kİ.kişilerin etiket olduğu yerde ; fiyatları ben belirlerim.sevme seni sevsinler aldanma aldat ki değerini bilsinler...!değer verdiğin insan sana değer vermiyorsa bırak kendi değeriyle kalsın...aşka baba dedik bizi yetim bıraktıSEVMEK GÜNAHSA ONUDA ÇEKERİM ÇÜNKÜ BEN SEVDİMMİ ADAM GİBİ SEVERİM.GÜZEL SÖZ SAHİBİNE YAKIŞIR.yabancı şarkı gibiyim dinleyenim Çk ama anlayanım yok


Etiketler

artık sana diyecek tek cümlem: "bende sana yetecek kadar BEN kalmadı"HEP DALGAM OLDUN, DENİZİM ASLAaslan gibi ölmek köpekçe yaşamaktan iyidirİkimizde birer piyonuz bu dünyada, sende bende..
Ne sende nede bende, hersey Rabbimin bir emrinde

Şeref ÇAKIR / KONYA


Etiketler

hatırlamak sewmek kadar güzelse unutulmak ölmek kadar acıdır!!


Etiketler

hiç kimse sevdama senin kadar yakışmadıartık ağlamıyorum çünkü göz yaşlarmı yağmurlara verdim onlar benim için ağlıyorlar.!kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parçalayacak kadar asildir.


Etiketler