İyi Yolculuk Mesajları, İyi Yolculuklar Sözleri

Sevdiklerinizi en güzel, anlamlı, duygusal iyi yolculuk mesajları, sözleri ile uğurlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz.


Allah'a emanet ol ki melekler hep yanında olsun selametle git selametle gelEğer o uzun yolda beni özlersen, elini kalbine koy. Sesimi duyacaksın, hep seninleyim ben.Zaman, bekleyenler için neden çok yavaştır?Seni her düşündüğümde yüzümü gökyüzüne kaldırıyorum ve bir yıldız seçiyorum bir tanem. Aynı gökyüzünde bir yıldızla seninle buluşuyorum. Su gibi gidip su gibi dönmen için her akşam bir yıldızla haber yolluyorum.Yolculuk nereye olursa olsun, dönüşün bizim eve olsun. Kendine dikkat et, varınca haber ver. İyi yolculuklarGittiğinde çok özlenileceksin.Allah'ım seni kazalardan belalardan korusun oralarda.Güle güle sevdiğim yolun açık olsunUzaklıklar küçük sevgileri yok eder, bizi ise yüceltir. Kendine dikkat et bir tanem oralarda iyi yolculuklar.Sen giderken arkandan dualarım hep seninle olacak, sen gelene kadar da seni düşünücem. İyi yolculuklarİyi Yolculuklar ne demektir?
Ben seni ararım anlamı barındırıp ne ses ne görüntü duyabileceğiniz sözlerdirBeklediğimsin.. Özlediğimsin.. Özlemimsin..Bu küçük ayrılıklara, büyük birlikteliğimiz için katlanıyoruz.Gönüllerin yakın olmasının yanı sıra yolların uzak olması durdurmasın seni. Sen kalbine dönmeyi unutma.Yolculuğun o kadar güzel geçsin ki döndüğünde, anlattığında orada bulunmuş gibi hissedeyim.Kazasız belasız varman dileğiyle, hayırlı yolculuklar.Her esen hasret rüzgarından sana selam yollamasını isteyeceğim beni asla unutma diye.Yolun açık, kalbin benimle olsun. Kendine iyi bak.Güzel ve rahat bir yolculuk geçirmen dileğimle.İyi yolculuklar birtanem; sensizlik göz açıp kapanıncaya kadar geçer inşallahUmutla yolculuk etmek, gidilecek yere varmaktan daha zevklidir.


Etiketler

Su gibi git su gibi dön. Hayırlı yolculuklar.Yolcu, yolculuğa çıkmayana değil yolculuğa çıkan kişiye denir. Ama ortada ikinci bir kişi yoksa denebilir, o zaman muhtemelen minibüsçülük falan oynuyordur. Sen ne diyeceksin?Bol bol dinlen, güzel güzel yüz; ama denizi, güneşi, kumu fazla tüketme. İkimize de lazım daha sevgilim.Fazla özletmeden gel lütfen.Binlerce kilometrelik bir yolculuk, tek bir adımla başlar.Yolculuklar, bize hep mührü olmayan bir hüznü hatırlatır. Çünkü hatırlama yetiniz artıkça artarDeniz, kum, güneş, havuz, e birde yanına buzlu meyve. Her şey güzel ama biz bu keyifte yokuz.Dünya kazan, sen kepçe. Dolaş bakalım da, bu sefer yolculuk nereye? Hediyemi isterim, sevgiler.Şuan ben de seninle gelmek isterdim. İyi yolculuklarFarın da yolun da açık olsun iyi yolculuklar dilerim.Muhteşem bir tatil için herşey seninle olsunHadi herkese çok selam söyle, yine gel bak bunu saymıyorumSağlam git sağlam gel