İyi Geceler Mesajları, İyi Geceler Sözleri

İyi geceler mesajları, iyi geceler sözleri, iyi geceler yazıları, iyi geceler cümleleri hakkında ilgi ile hazırlanmış en güzel, kısa, anlamlı,en iyi, yeni ve güncel içerikleri sayfamızda bulabilirsiniz. Uykuya dalmadan önce sevgiliniz, dostlarınız ve sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz anlamlı, etkileyici, duygusal mesajları, sözleri burada sizler için derledik. Uykuya dalmadan önce sevgiliniz, dostlarınız ve sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz anlamlı, etkileyici, duygusal mesajları, sözleri burada sizler için derledik


Daraldığın zamanlar olacaktır hayat denen nefes aralarında. Taşıdığın beden ağır bile gelecektir zamanla ruhuna. Karanlıktan ve yalnızlıktan ne kork ne de göz yaşı olup aksın hüzünler o gözlerinden. Çünkü unutma ki: Her gece, iki gündüz arasındadır. İnadına aydınlığa ve inadına yaşamaya devam! Bu gece yıldızın bol olsun ve sabah güneşi yalnız senin için doğsun iyi geceler ve şimdiden ilk günaydının benden olsun.Çekildi yine gecenin perdesi. Dışarıda sadece rüzgarın sesi, yine derin uykuda şehrin hepsi. Eğer uyumadıysan iyi geceler dünyanın en değerlisi.Ölüm bir uyku olsaydı mezar taşında iyi geceler yazardı!Allah rahatlık versinHer ne kadar uzakta olsan da kalbimdesin. İyi uykular dostlar !Ben seninle uyandım ve senin hayalinle uyumak istiyorum iyi geceler aşkım.Ve.. Usulca fısıldadı zaman; yat zıbar, sabah kalkamıyorsun.Her gece seni bir öncekinden daha çok seviyorum aşkım.Kalemle her şey yazılabilir ama sıra sana gelince kalem bile yazmaz, iyi geceler...Sana öyle tutkun ve vurgunum ki; artık sensiz kalmaktan çok korkuyorum. Hiç ayrılmadan beraber uyuyacağımız gecelerin yaklaşması için benim tek duamsın. Hayırlı ve mutlu geceler.Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum. Gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler canım.Yine bir gün daha bitti. Ama yine sensiz, sen yatağında rahat rahat yatarken, yine benim gözlerim uykusuz. Gecelerin getirdiği yalnızlık yine seni bana özletiyor. İyi geceler.İnsanlara her zaman tavsiye gerekmez. Bazen gerçekten ihtiyaç olan tutmak için bir el, dinlemek için kulak ve onları anlamak için bir kalptir. İyi geceler.Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin. Sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene. Gökyüzünün en parlak, en güzel yıldızı, iyi geceler.Rüyada seni göremiyorum çünkü seni düşünmekten uyuyamıyorum sevgilim. İyi geceler.Bir tanesi, seni seven kalbim ve yüreğim sana iyi geceler diliyor. Umut dolu yarınlarda beraber olmak dileğiyle.Ne düş kurmaya geldim yıldızlarına, ne de sıkıntılarını hatırlatmaya. Sadece iyi geceler diliyorum gecenin karanlığında, saklı kalmış sessiz umutlar adına.


Etiketler

Bir hüzün saklıdır gecede ve bin umut vardır gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanman dileğiyle; iyi geceler.Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım. Sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim; seni çok seviyorum ve hep seveceğim.Sevgi her zaman yoldaşınız olsun. İyi gecelerİyi geceler menekşe gözlüm, tatlı rüyalar benim hayalim.Yarın sabah uyandığında, gönlünden geçen her güzel şeyin hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle hayırlı ve mutlu geceler.Aşk dolu rüyalar diliyorum bir tanem. Rüyanda gördüğün ben olayım, iyi geceler öpücüğünü ben kondurayım. Gönlümün için için yanan aşkı, iyi uykular.Bir geceyi değil, bütün geceleri sana armağan ediyorum. İyi geceler aşkım.Rüyalara rest çektim uyumuyorum. Herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum. Uyku çok tatlı derler. Ben seni tadıyorum. Onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem. İyi geceler.Sen hayatımın en değerli varlığı, bana mutluluk veren güneşim, gecelerimi süsleyen yıldızımsın. İyi geceler biriciğim.Sabır suskunluk değil, işitilmeyen feryattır. Sevgi de özgürlük, saygıda mecburiyet vardır. Sevmek belki bir şeydir ama sevildiğini bilmek çok şeydir. İyi geceler...Aşk; iyi geceler öpücüğünü uzun tutmaktır; beklentidir.Sevgili uyku: Ben bu satırları yazarken, sen çok uzaktasın biliyorum. Ama seni seviyorum, ne olur yuvana dön. Pijamalı bir dost.


Etiketler


"Seni bir daha ne zaman görebilirim?" dedim. "Rüyanda görürsün" dedi. Hemen yatmalıyım. Kimse görmesin diye rüyalarda buluşacağız galiba. İyi geceler.Can tanesi Can tanem sana da tatlı rüyalar. Seni özlemle bekleyeceğim,iyi geceler.


Etiketler

Sabaha dek seni özleyeceğim sevgilim. İyi geceler..İyi geceler, tatlı rüyalar. Aşk ve barış..İyi geceler aşkım, iyi geceler her şeyim.İyi geceler, rüyanda melek göremezsen, şeytan gör! Olur mu?