Günaydın Mesajları, Günaydın Sözleri

Günaydın mesajları özel günlerde kullanacağınız sevgiliye ve sevdiklerinize güzel ve anlamlı mesajlar, kısa ve etkileyici sözler hazırlamaya, sizin de bu yazılarla sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlayacak sözleri paylaşıyoruz. Etkileyici etkileyici günaydın mesajları anlamlı ve kısa şekilde hazırlandı. Günaydın mesajlarını aynı zamanda sosyal medya siteleri Facebook, Twitter ve Istagram gibi sitelerde paylaşıp yakınlarınızı sevindirebilirsiniz. İşte sevginizi tüm içtenliğiyle gösterecek günaydın mesajları Günaydın mesajları özel günlerde kullanacağınız sevgiliye ve sevdiklerinize güzel ve anlamlı mesajlar, kısa ve etkileyici sözler hazırlamaya, sizin de bu yazılarla sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlayacak sözleri paylaşıyoruz. Etkileyici etkileyici günaydın mesajları anlamlı ve kısa şekilde hazırlandı. Günaydın mesajlarını aynı zamanda sosyal medya siteleri Facebook, Twitter ve Istagram gibi sitelerde paylaşıp yakınlarınızı sevindirebilirsiniz. İşte sevginizi tüm içtenliğiyle gösterecek günaydın mesajları


Birisi senin için her sabah sıcak bir günaydın demek için uyanıyor. Günaydın aşkım.Bu sabah ilk günaydının benden olsun; benim de ilk günaydın dediğim sen ol istedim. Mutlu günler kilometrelerce uzaktan bile bazen en yakınında olabilen benden sana birtanem!


Etiketler

Benim güneşim sen olduktan sonra sabahlara hiç gerek yok. Günaydın gönlümün tek sahibi!


Etiketler

Allahü Teâlâ’nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasip etsin hayırlı sabahlar.Her sabah bir resim gibidir. İlham kaynağı için yüzünde bir gülümseme ve renk için bir günaydın demesi yeterlidir.Bir gün uyanıp gözümü açtığımda, yanımda senin olman dileğiyle günaydın bir tanem..


Etiketler

Güneşli yada bulutlu olsun her sabah çok güzel bir nimet. Umutlar bizim için ve hayat dediğimiz sadece bir başlangıç. Günaydın.Beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında günaydın öpücüğü birtanam


Etiketler

Hayat fani ölüm ani, bir günaydın desen ne olur yani?


Etiketler

Günaydınlar efendim, bir uykunun daha sonuna geldik. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz.


Etiketler


He yeni günde nimet, sevgi, sevgi, inanç ve aşk vardır. Çünkü dünkü sıkıntıların bu günü mahfetmesine izin vermeyeceğiz. Günaydın.İlahi ben! Nedir bu bendeki pozitif enerji bende anlamıyorum. Kahkaha atasım var. Çatıya çıkasım var, balkondan atlayasım var, evden kaçasım var, kahvaltıda çiğ köfte yiyesim var. Sıcakta montla soğukta şorla gezesim var. Ya aslında benim, çok günaydın diyesim var.


Etiketler

Ne fazla ne eksik bir heceden geldim, yıldızlar yoktu penceremde, ay yoktu balkonumda, günaydın aşk, ben geceden geldim.


Etiketler


Bensiz bir güne daha yine bensiz uzaklıklarda uyandın. Pencereni aç ve oraların havasını bir kez daha çek içine, kim bilir belki burada ikimiz adına alıp verdiğim bir nefes değer dudaklarına. Günaydın sevgilim.


Etiketler


Allah'ın gecenin karanlığından, gündüzün aydınlığına çıkardığı gibi günümüzü de hayırlı kılsın.


Etiketler


Hepinize, güzel yüreğinize, tüm sevdiklerimize, sevdiklerinize ve sevenlerimize günaydın.Hayat bir kitap gibidir. Yeni bir sayfa gibi her gün. Yani yazdığınız ilk kelime Günaydın aşkım!Hayat gönlünle, gönlün hayallerinle, hayallerin sevginle, sevgin sevdiğinle, sevdiğin seninle, sen de seni sevenlerle mutlu bir güne başla bir tanem


Etiketler

Günaydın sevenlerim ve sevmeyenlerim. E sana da günaydın hayat!


Etiketler

Bu güneş, seninle doğuyorsa seninle de batar. Günaydın!


Etiketler

Ne yapayım bu sabah ta güne fakir uyandım! Ve sana, tatlı bir tebessüm, sıcacık sevgiden başka bir şey sunamadım.Günaydın sevdiğim, günaydın gülüm. Uykuda olsan da, günaydın uyumuyor isen yine de günaydın.


Etiketler


Bu gün yeni bir gün. Hayırlı ve mutlu sabaha uyanın.Günaydın borç aldığım mutluluklar günü gelip ödediklerim zemherim, yalancı cemrelerim benim vefasızlık örneğim günaydın…Gözlerinizi bu sabah mucizelere açmanız dileğiyle, hayırlı günler dilerim.


Etiketler


Yeni doğan güneşle başlayan bu güne günaydın, mahmur gözlerle etrafa bakan bakışlara günaydın, soğuk anında ılık alınan nefesle yaşama günaydın.Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Evinizde huzur, yüzünüzden tebessüm eksik olmasın. Hayırlı sabahlar.Günaydın. Daha uykundan yeni uyandın, hiçbiri gerçek değildi maalesef. Hepsi rüyaydı bunların.


Etiketler


Sabah uyandığımda bir şeyin eksik olduğunu düşündüm. Yataktan kalktım, telefonumu aldım ve sana bunları yazdım. Günaydın!Günaydın uyuyup, uyanan her şeye, günaydın, seven kalbe düşünen beyine. Saran kucaklayan kollara günaydın.


Etiketler


Güzel bir gün hayır duaları ile başlar. Hayırlı ve mutlu sabahlar olsun.Her kötü durumda dahi olumlu bir yan vardır. Durmuş bir saat bile günde iki kez doğru zamanı gösterir. Yeni gün ve yeni umutlarla, günaydın!Hayatta en güzel şey sana günaydın öpücüğü vererek uyandırmak olsa gerek aşkım


Etiketler

Bir rüya idin; Artık gün aydın...


Etiketler

Bu sabah ne güzeldir. Bu sabah sabahın erken ışıklarıyla uyanmak hele? Kalk dışarı çık, 'Günaydın' de Allah'ın yaratmış olduğu herşeye


Etiketler