Bayram Mesajları, Bayram Sözleri

Özel günlerde hele ki bayramlarda hatırlanmak aranıp sorulmak kadar güzel ve değerli bir şey yoktur. Sevdiği insanlara onları unutmadığını ve değer verdiğini göstermek isteyenler için gönderebileceğiniz en yeni ve en güzel 'Bayram Mesajları'nı burada derledik.


Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir, kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun… Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketli olsun İNŞALLAH !


Etiketler

NeDeN Allah bizlere sadece bir kalp verdi ?
Allah herkese.
iki ayak verdi yürümemeiz için,
iki el verdi tokalaşmak için,
iki kulak verdi duymak için,
iki göz verdi duymak için,,

fakat neden bir kalp verdi ?

ÇüNKü DİАER KALBݝMݝZݝ BAޞKA BݝRݝNE VERDݝ ,
GݝDݝP ONU BULMAMIZ ݝÇݝN .ALACA KARANLIĞI SEVMEM YA GECE OLMALI YA GÜNDÜZ MERMİ DEDİĞİN YA ALNINDAN VURMALI YADA NAMLUDA KALMALI AŞK DEDİĞİN YA ÖLÜMÜNE OLMALI YADA HİÇ OLMAMALI GÜLÜMBen bütün dünyanın bayramını kutluyorum büyüklerimizi unutmayalım onlar Çk önemli insanlar lütfen en kötü günümüz bayram günü gibi olsun tabi kazalar olmazsa tüm ehliyeti olanlar lütfen kaza yapmayın nice uzun ömürler dilerim :) :)


Etiketler

hayatta boğaza iyi bakmak önemlidir!!!!!!!!


Etiketler

ii bayramlar butun buyuklerimiye butun buyuklerimiz hep arada


Etiketler