Acılı Sözler, Acılı Mesajlar

Acılı Sözler, Acılı Mesajlar, Acılı Yazılar, Acılı Kelimeler hakkında ilgi ile hazırlanmış en güzel, kısa, anlamlı,en iyi, yeni ve güncel içerikleri sayfamızda bulabilirsiniz. Acılı sözler ve Acılı mesajlar sayfasında belki de en acılı, en ağlatıcı mesajları, sözleri bulabileceğiniz harika bir alan hazırladık.


Ben senin fısıltılarını duydum ama sen benim haykırışlarımı duyamadin.Sensizlik ölüm, hasretin zulüm, bekle gülüm, elbet kavuşuruz bir gün..Mutlaka her kalbin içinde bir aşk ağlıyordur.MÜMKÜN MÜ EĞİLMEMEK.
SEVİP NEDİR BİLMEMEK.
ÖLÜMDEN DAHA BETER.
SEVİPTE SEVİLMEMEK....!


Etiketler

İnsanlar güllerin peşinden koşarken ayakları altında ezilen papatyaların farkına bile varmazlar.Bir kizin en değerli çeyizi öpülmeyen dudaklarıdır.Seni sevdiğim güne, saate, saniyeye hatta saliseye bile lanet olsun.Zamansiz gideceğini bilseydim, buna inat zamani dondururdum.Sakın ağlama oğlum, hayat göz yaşlarından hoşlanmaz.Ben seni kocaman bir yürekle sevdim, gözlerim değil yüregimdi seni gören, geldin oturdun yüreğime.Pişmanım seni sevdiğim için.
Pişmanım günlerimi boşa harcadığım için.
Pişmanım seni tanıdığım için.
Keşke seni hiç tanımasaydım.aşk dudaklarda kahkaha degil gözlerdeki yaştır maksat sevgi uğruna degil ugruna ölecek sevgiyi bulmaktır!!!


Etiketler

Seni sensiz de yaşıyorum, en azından kafamı dinliyorum.duanla yaşamadım ki bedduanla öleyim


Etiketler

Eskiden Karanlıktan Korkar Yağmurdan ürperirdim şimdi Karanlık Sırdaşım Yağmurlar gözyaşım Oldu


Etiketler

dostlarımı tanıdıkça düşmanlarımı arıyorum


Etiketler

Sen git ellerin ol, ben ellerin olmadan da yaşarım.düşünerek öleceğime unutarak yaşarım


Etiketler

O güzelliğin beni kahretmeye devam ediyor, keşke seni ne kadar çok sevdiğimi bilsen.seni seviyorum diyen dillere değil senin için ağlayan gözlere inan.Al hançeri vur kalbime ama ne olursun fazla deşme çünkü içinde sen varsın.Senin tenindeki gül kokusunun dikeni bana batsa da sen bana her baktığında senin gülünün dikenini hep ben hissedeceğim.AŞKI BULDUM AMA ESKİYİ UNUTAMADIM


Etiketler

kalbimdeki yara hiç bir zaman dinmeyecek!...


Etiketler

HAYAT GÜZEL OLSAYDI DOĞARKEN AĞLANMAZDI...


Etiketler


aglamak istiyorum aglayamıyorum çünkü gözümde yaş kalmadı


Etiketler

hayatta en acı sey sevildiğini sanıp sevilmediğini anlamaktır


Etiketler

KARANLIKTAN KORKTUĞUM GÜN DEĞİL AKLIMA SEN GELDİĞİN GÜN KAÇIYORUMSadece bakıyorum sana kalbimi avutmak, sadece avunmak için bakıyorum sana.Sevdim Ama Sonu Yoktu , Keşke Sevmeseydim.


Etiketler

Gönül toprağima yaptim türbeni, dirilirsen ben ölürüm unutma.Hayat bir lokmada yutulmaz seven yada sevilen unutulmaz gül naziktir ellenip koklanmaz yenisini buldum diye eskkisi unutulmaz...


Etiketler

KAFAM O KADAR KARIŞIK Kİ NE DÜNÜ HATIRLAYABİLYİORUM NE DE YARINI DÜŞÜNE BİLİYOR MU


Etiketler

YaşžaMaK güzEl AmA ݝkݝ KişžiLiK Yaşa bAkAlım NoLuYo?


Etiketler

varlığını bilmeden bile özlemişim seni


Etiketler